Informacje o naszej firmie.

Początki działalności.

Początki naszej działalności sięgają września 2007 roku. Jednak nasze doświadczenie w branży opakowaniowej sięga 1995 roku. Od samego początku działalność oparliśmy na produkcji opakowań z tektury falistej. W pierwszych latach zajmowaliśmy się produkcją przede wszystkim kartonów klapowych. W chwili obecnej produkcję rozszerzyliśmy o kartony wykrojnikowe, tzw. fasonowe.Kartony klapowe

Czym się zajmujemy?

Produkujemy opakowania tekturowe z tektury falistej. Nasze produkty sprzedajemy na terenie całego kraju. Dostarczamy kartony dla wielu firm z różnych branż, jednak przede wszystkim koncentrujemy się na zaopatrywaniu sklepów internetowych w pudełka tekturowe. 

Wytwarzamy wiele rodzajów kartonów, między innymi kartony klapowe, wieczkowe czy wszelkiego rodzaju opakowania fasonowe, do produkcji których używa się wykrojników. Nasze opakowania wytwarzamy z tektury falistej 3 i 5 warstwowej.

Cele.

Swoje wysiłki koncentrujemy na zaopatrywaniu naszych Klientów w materiały opakowaniowe.Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, z chęcią podejmiemy się nawet najtrudniejszych zadań.

Cenimy sobie dobry kontakt z klientem, dlatego chętnie dzielimy się swymi doświadczeniami i pomagamy w doborze opakowań, które najlepiej spełnią oczekiwania naszych Klientów.

Zachęcamy do kontaktu. Z pewnością odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy ofertę cenową.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. 

Dane firmowe.

P.P.H.U. Pakmar Marcin Spychała
ul. Piaskowa 45/2
64-000 Kościan
NIP 698-172-81-40
REGON 300631719

Kontakt
  • P.P.H.U. "Pakmar" Marcin Spychała
  • Piaskowa 45/2
  • 64-000 Kościan
  • tel: 793 971 273
  • email: kontakt@zapakuj24.pl