Kartony na wymiar

Kartony na wymiar

 

Często zdarza się, że produkty, które wymagają spakowania, mają specyficzne rozmiary i nie ma możliwości dopasowania ich do opakowań z naszej stałej oferty. Jako producent opakowań z tektury falistej, możemy wykonać również kartony na wymiar. Nie ma znaczenia czy potrzebują Państwo kartony

 

Minimalne ilości kartonów na zamówienie.

 

Atutem naszej firmy jest fakt, iż kartony klapowe na wymiar produkujemy już od 100 szt. Jednocześnie nie doliczamy z tego powodu dodatkowych kosztów takich jak przygotowanie produkcji czy dodatkowego oprzyrządowania. Otrzymają Państwo kartony na wymiar w dokładnie takiej cenie, jaką przedstawiliśmy w ofercie cenowej. Jedynym dodatkowym kosztem będzie koszt przesyłki. 

 

Kalkulator cenowy.

 

Wychodząc na przeciw oczekowaniom naszych klientów, stworzyliśmy kalkulator cenowy, dzięki któremu w kilka chwil poznają Państwo cenę kartonu, które będzie idealnie dopasowany do Państwa potrzeb. Wystarczy uzupełnić krótki formularz, by po chwili otrzymać wycenę. 

 

Kalkulator cenowy

Rys. 1. Przykładowe uzupełnienie formularza kalkulatora. 

Po podaniu rozmiaru według kolejności: 

Karton klapowy rozmiary

długość (L) x szerokość (B) x wysokość (H)

 

wystarczy kliknąć przycisk "Pokaż cenę", by poznać koszt produkcji danego pudełka. Ze względu na ograniczenia technologiczne, minimalny karton jaki można wycenić może mieć rozmiar 150x100x50 mm. Maksymalnie można wycenić rozmiar 600x500x500 mm.

 

Kalkulator cenowy - oferta cenowa

Rys. 2. Przykładowy wzór wyceny.

 

Koszty transportu podajemy po otrzymaniu informacji jaką ilość kartonów będą Państwo zamawiać. Kartony wysyłamy w paczkach o wadze ok. 20-25 kg w zależności od rozmiarów. Istnieje również możliwość osobistego odbioru zamówionych opakowań.

 

Przejdź do kalkulatora.


Sprawdź także:

Kontakt
  • P.P.H.U. "Pakmar" Marcin Spychała
  • Piaskowa 45/2
  • 64-000 Kościan
  • tel: 793 971 273
  • email: kontakt@zapakuj24.pl